Get Adobe Flash player

مدارک بیمه  128 نفر از فعالان قرآنی در تاریخ 92/03/19 برای دریافت نامه به صندوق حمایت ارسال گردید.احکام بعد از دریافت به اتحادیه استانها ارسال می گردد

ردیف نام و نام خانوادگي نام پدر استان
1927 مهری متانی رستم مازندران
1928 خدیجه حیدری محمداسماعیل مازندران
1929 صدیقه شیخی درزیکلائی منفرد محمدعلی مازندران
1930 منیره السادات کامرانی سیدابواقاسم مازندران
1931 راضیه گل بابازاده صلحدار قربانعلی مازندران
1932 اعظم خجسته نژاد کوه بیجاری صفرعلی مازندران
1933 مهدی پورهادی رحیم مازندران
1934 الهام خواجوی سماء مسیب مازندران
1935 خدیجه ممشلی علی گلستان
1936 فاطمه یزدی حسن گلستان
1937 مهدیه اشرفی شعبانعلی گلستان
1938 معصومه عبداللهی جان محمد گلستان
1939 سکینه صالحی رجبعلی گلستان
1940 رقیه وظیفه دان غلامرضا گلستان
1941 عظیمه کیانی نور محمد گلستان
1942 فاطمه سادات حسینی وزیری نصر الله گلستان
1943 فاطمه خلیلی مسیب گلستان
1944 زهرا میرزائی محمد اسماعیل گلستان
1945 مطهره بربری مختار گلستان
1946 سولماز ممشلی غضنفر گلستان
1947 زلیخا مازندرانی علی جان گلستان
1948 حوریه کلاگر رمضانعلی گلستان
1949 هانیه اسماعیل پور حسین گلستان
1950 عصمت ملک نوده محمد گلستان
1951 حوا بهلولی علی گلستان
1952 انسیه تجری موسی گلستان
1953 فاطمه الله در رضا گلستان
1954 سودابه ثلبی رجبعلی گلستان
1955 روح الله فلامی حسن گلستان
1956 کلثوم نامنی بابا گلستان
1957 فرخنده سلمانی ازنی علی گلستان
1958 مهدی اقاهادی گلمکانی محمود گلستان
1959 محسن شاکری خلیل اله گلستان
1960 اقدی ایوبی محمد گلستان
1961 سارا انق عبداله گلستان
1962 نوبهار کلته بیرام محمد گلستان
1963 نرگس سرائی رمضانعلی گلستان
1964 محسن ناجی خلیل اله تهران
1965 محمدحسین فروزان محسن البرز
1966 زکیه عیسی زاده جوینی علی خراسان شمالی
1967 افسانه فرض الهی فردین تهران
1968 نرگس مردانی ولی اله تهران
1969 مهرناز رسول زاده دربندی قدیم پرویز تهران
1970 حمیده عباس زاده علی تهران
1971 مریم خرمی علیرضا تهران
1972 مرجان دبیریان طهرانی احمد تهران
1973 مریم لطف اله زاده اصغر تهران
1974 معصومه علیزاده حسن آباد محمدعلی تهران
1975 رقیه بیرامیان سرمست تهران
1976 لیلا صفری مذنبی علی تهران
1977 محبوبه روشن حیدرعلی تهران
1978 زهرا مرجانی محمد تهران
1979 عاطفه پورکریم ایردموسی عظیم تهران
1980 مجتبی نوروزی حسین تهران
1981 زهرا ساعی طهماسب تهران
1982 رضا فقیه کمالی نباتعلی تهران
1983 اعظم محمودی منصور تهران
1984 زهره پاکنژاد کفشگرکلائی رمضانعلی تهران
1985 مونا آدی کوزه لی راد علی تهران
1986 محبوبه قزوینی ابراهیم تهران
1987 مریم آذرکیش محسن تهران
1988 فهیمه سلطانی محمد تهران
1989 صفا رنجبر کچکسرایی ولی الله مازندران
1990 مجید معماریانی محمود خراسان رضوی
1991 لعیا معماریانی محمود خراسان رضوی
1992 زهرا یوسفی فر محمدابراهیم خراسان رضوی
1993 ملیحه فرخ فارمد احمد خراسان رضوی
1994 زهرا حکم آبادی یحیی خراسان رضوی
1995 انسیه حامد موسویان علی خراسان رضوی
1996 جواد محمدپور غلامرضا خراسان رضوی
1997 سکینه خدابخشی آقامحلی تقی مازندران
1998 رقیه عباس پورکفشگری حسن مازندران
1999 سیده فاطمه حسینی ارزفونی سیدجمال مازندران
2000 صدیقه زارع رفیع حجت اله البرز
2001 ثمانه سادات اسدالهی سیدمحمود خراسان شمالی
2002 لیلا محمدی کشتان حسینعلی خراسان شمالی
2003 خدیجه توحیدی نژاد قاسم خوزستان
2004 مهین سراج همدانی ابراهیم خوزستان
2005 لیلا بیت سیاح حسن خوزستان
2006 زهرا رسولی کنارسری رضا البرز
2007 سمیه فضلعلی علی البرز
2008 سمیرا رحمتی احمد البرز
2009 اعظم السادات موسوی سیدمرتضی البرز
2010 سمیه جمشیدی حسین البرز
2011 سمیرا موسایی رضا اصفهان
2012 معصومه سرلک صفدر اصفهان
2013 زهره دلیلی شعاعی رسول اصفهان
2014 زینب شفیعی گنجه تیمور اصفهان
2015 نوشین محمدی جورچی حسن اصفهان
2016 گلزار فروتن اکبر تهران
2017 مریم طوسی علیرضا تهران
2018 ام البنین زرنگار نصراله تهران
2019 حمیده سجادی میرآقا تهران
2020 بهاره سلطانی حبیب آبادی ابراهیم اصفهان
2021 نفیسه سادات ناجی پیکانی سید محمد رضا اصفهان
2022 فاطمه حدیدی زواره حسین اصفهان
2023 اعظم عباسی حسن اصفهان
2024 محمدعلی توچی رشیدی مهدی اصفهان
2025 مریم سلیمانی نجفقلی اصفهان
2026 احسانه ناظر محمد جعفر اصفهان
2027 اعظم احمد پور مبارکه حسن اصفهان
2028 بتول رضوانی نیک ابادی حسین اصفهان
2029 زهرا اسماعیلی علی محمد اصفهان
2030 معصومه دستوری ابواقاسم البرز
2031 آتان قادری عبدالمهدی البرز
2032 ستاره سلامی منصور البرز
2033 معصومه فهیمیان ابوافضل البرز
2034 لیلا وفائی محمدعلی گیلان
2035 سمانه رهبری واحد هادی گیلان
2036 مهرناز زمانی حبیب اله گیلان
2037 زینب صولتی احمد گیلان
2038 زهرا قربانی محمود همدان
2039 علیرضا صفاریان همدانی عباس همدان
2040 مرضیه ولی اقبال عباس همدان
2041 مرضیه جعفری منصف غلامرضا همدان
2042 اعظم فرجی سیف اله همدان
2043 مهدیه طهماسبی کوهپایه علی کرمان
2044 محدثه ساعدی کرمانی ماشااله کرمان
2045 شهرام خلیلی عباسعلی سیستان و بلوچستان
2046 هاجر ارومیان عطاءالله آذربایجان غربی
2047 زینب یادگاری اسماعیل آذربایجان غربی
2048 سید مجید هاشمی چهارطاق سیداسماعیل آذربایجان غربی
2049 معصومه هوشمند کهنه شهری معصوم آذربایجان غربی
2050 سکینه خیراندیش قره باغ علی آذربایجان غربی
2051 شهلا حقی نوروزعلی آذربایجان غربی
2052 راضیه رضاپور قهرمانلو براتعلی آذربایجان غربی
2053 رقیه نعیمی حسین آذربایجان غربی
2054 مریم بی عیب خورسند محمود تهران